Sadece Orijinal Stokke Ürünlerini satın alınız 


Stokke'un benzersiz kalitedeki ürünleri dünya üzerindeki taklitçilerin ilgisini çekmiştir.  Bizler başarılı bir şekilde büyümeye devam ederken, sahte Stokke ürünlerinin piyasaya sunulmasını engellemek konusunda yaşanan zorluklar da artmaktadır. 


Bizler Stokke'de dünyanın dört bir yanındaki çocukların ürünlerimizle güvende kaldığını ve büyüdüğünü düşünmekten mutluluk duyuyoruz.  Ancak ürünlerimizin başarılı olmasının olumsuz yanı gittikçe daha fazla kopyalanması ve birçok tüketicinin taklit ürünleri satın almak konusunda kandırılmalarıdır.  


Bu güvenlikle ilgili bir durumdur 


Bizler her gün taklitçiler ve sahte ürünlerle mücadele ediyoruz. 


Sahte Stokke ürünler üzerinde yapılan test ve analizler kopyaların tehlikeli düzeyde kötü kaliteye sahip olduğunu göstermektedir. 


Çocuk ürünleri üreticisi olarak Stokke güvenlik, kalite ve işçilik ve toksik olmayan malzemelerin kullanılması açısından en yüksek ve en katı standartları uygulamaktadır. 


Bizim endişemiz taklit endüstrisinin kalite ve güvenlik standartlarına yeteri kadar odaklanmadığı yönündedir.  Taklit Stokke ürünleri her ne kadar orijinal gibi görünseler ve hissettirselerde güvenli olmayabilirler.   Sadece orijinal Stokke ürününün düzenlemelerin gerekliliklerine uygun olduğu garanti edilmektedir. 


Yasa dışıdır 


İyi tanınan diğer markalar gibi bizler de çocuklarımızı, müşterilerimizi ve şirketimizi ve markamızın bütünlüğünü taklit ürünlerle yılmadan mücadele ederek korumamız gerektiğinin farkındayız.  Ürünlerini engellemek için sürekli taklitçileri tespit etmeye çalışıyoruz. 


Ürünlerin kopyalanması sadece yasa dışı olmakla kalmaz, aynı zamanda müşteriler ve şirketimize de zarar verir.  Stokke her yıl taklitçilikle mücadele etmek için muazzam kaynaklar ayırmaktadır.  Bu para yeni, güvenli Stokke ürünlerinin geliştirilmesi için harcanabilir. 


Siz de yardımcı olabilirsiniz 


Stokke çocuğunuz için her zaman en iyisini düşünen üstün ürün kalitesi ve benzersiz tasarımı ile tanınmaktadır.  Bizim misyonumuz çocuğunuzla birlikte büyüyen ve çocuğunuzu tehlikelerden koruyan ürünler üretmektir. 
Sahte Stokke ürünleri ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız, cf@stoke.com adresimize bir e-posta göndererek bize bildirmenizden son derece büyük bir memnuniyet duyarız. 


Sahte ürünlerle mücadele ederek çocuklarımızı güvenli ve şirketimizi sağlıklı tutabiliriz. 


Güvenlik 


Taklit ürünler konusundaki en iyi koruma ürünlerimizin sadece Yetkili Stokke satıcılarından alınmasıdır.