Pusetlerimizi keşfedin

Stokke her durum için güvenilir, şık ve yenilikçi pusetlerden oluşan komple bir ürün serisine sahiptir.

Dünyayı birlikte keşfederken bebeğinizle bağlantı kurmanın keyfini çıkartın. Tasarımlarımız hem koltuğun öncü yükseklik ayarlanabilme özelliğini hem de bebeğiniz büyüdükçe ona uyum sağlama ve gerektiği gibi değişebilme olanaklarına sahiptir. Her pusette gelişmiş ergonominin yanı sıra çocuğun sonsuz merakını tatmin edecek ve annelerin güven veren gülümsemesini görebilmesini sağlayacak ebeveyne ve dışarıya dönük esnek oturma seçenekleri yer almaktadır. Beş noktadan emniyet kemerli öne ya da arkaya dönük oturulabilen, ayarlanabilir ayak koyma yeri ve tutma sapına sahip pusetlerimiz, size ve bebeğinizin sürekli değişen gereksinimlerine uyum sağlayan, neredeyse sonsuz oturma konumu seçeneğine sahiptir. Doğumdan itibaren kullanıma uygun pusetlerimiz, rahat ana kucakları, rahat minderli koltuklar, hatta kardeşler için çözümler sunmaktadır. İster bir lüks isterse her zemine uygun ya da kompakt bir seçenek tercih edin Stokke pusetleri rahat döndürme sistemine sahiptir ve yenilikçidir. Stokke pusetleri, seyahat sisteminin bir parçası olarak Stokke araba koltuklarıyla birlikte kullanılabilir.

Stokke her durum için güvenilir, şık ve yenilikçi pusetlerden oluşan komple bir ürün serisine sahiptir.

Dünyayı birlikte keşfederken bebeğinizle bağlantı kurmanın keyfini çıkartın. Tasarımlarımız hem koltuğun öncü yükseklik ayarlanabilme özelliğini hem de bebeğiniz büyüdükçe ona uyum sağlama ve gerektiği gibi değişebilme olanaklarına sahiptir. Her pusette gelişmiş ergonominin yanı sıra çocuğun sonsuz merakını tatmin edecek ve annelerin güven veren gülümsemesini görebilmesini sağlayacak ebeveyne ve dışarıya dönük esnek oturma seçenekleri yer almaktadır.

See more

Beş noktadan emniyet kemerli öne ya da arkaya dönük oturulabilen, ayarlanabilir ayak koyma yeri ve tutma sapına sahip pusetlerimiz, size ve bebeğinizin sürekli değişen gereksinimlerine uyum sağlayan, neredeyse sonsuz oturma konumu seçeneğine sahiptir. Doğumdan itibaren kullanıma uygun pusetlerimiz, rahat ana kucakları, rahat minderli koltuklar, hatta kardeşler için çözümler sunmaktadır. İster bir lüks isterse her zemine uygun ya da kompakt bir seçenek tercih edin Stokke pusetleri rahat döndürme sistemine sahiptir ve yenilikçidir. Stokke pusetleri, seyahat sisteminin bir parçası olarak Stokke araba koltuklarıyla birlikte kullanılabilir.

En yüksek Bağ Oluşturan bebek arabası.

Stokke ® Xplory ®

  • Rakipsiz koltuk yüksekliği
  • Mükemmel döndürme kolaylığı
  • Yatırılabilen iki yönlü koltuk
  • Kompakt katlanabilir tasarım

Esnek, Konforlu bebek arabası.

Stokke ® Crusi

  • Rahat ve koruyucu
  • Kardeş çözümü

Esnek ve Tüm Zeminlerde kullanılabilen bebek arabası.

Stokke ® Trailz

  • Havalı tekerlekler
  • Büyük, su geçirmez alışveriş sepeti
  • Rahat ve koruyucu